Növényi hulladék égett Kabán

Rendőrség

Növényi hulladék égett délután Kabán a városi köztemetőnél. A kabai önkéntes és a püspökladányi hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre. Az egységek egy vízsugárral és kéziszerszámokkal avatkoztak be.