Idegenben győzött a DVSC női kézilabdacsapata

A DVSC-TVP a Mosonmagyaróvár csapatát fektette két vállra idegenben.

MOSONMAGYARÓVÁRI KC-DVSC-TVP 19-25 (9-18)
Mosonszolnok, 350 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
MOSONMAGYARÓVÁR: Stojak – Puhalák 2, Kiss N., HANCZVIKKEL 10 (5), Morena 1, Gerháth F. 2, Szepesi 2
Csere: Csapó (kapus), Gyimesi 1, Dombi, Bouti, Katona, Bízik R. 1, Vékássy, Csala. Edző: Hlavaty Tamás
DVSC: Horváth-Pásztor – VARSÁNYI 4, SISKA 4, KUDOR 4, B. Klikovac 3, GARBUZ 7 (2), Kelemen 1. Csere: Víg, Lajtos (kapusok), Deszpotovics 2, Sirián, Szilágyi Á., Slakta, Marincsák. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása. 5. p. 2–3. 12. p.: 4–7. 17. p.: 4–11. 24. p.: 8–16. 40. p.: 11–19. 46. p.: 12–20. 51. p.: 15–21. 56. p.: 16–24
Kiállítások: 8, ill. 16 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 4/2

MESTERMÉRLEG
Hlavaty Tamás: – A mérkőzés elején semmi sem valósult meg a megbeszéltekből. Gyengén védekeztünk, átlövéseink sem voltak hatásosak, és a kapusteljesítményünk is csak a hajrában volt elfogadható.
Varga József: – A jó első félidei játék volt a sikerünk kulcsa. A szünet után már visszafogottabban kézilabdáztunk, kimaradtak a ziccereink, ezért nem lett nagyobb a különbség.