Kézilabda: rossz kezdés után vereség a Dunaújvárostól

Sport

Nem sikerült a bravúr hazai pályán. A DVSC női kézilabdacsapata a mérkőzés első félidejében nyújtott gyenge játéknak köszönhetően hatgólos vereséget szenvedett Mátéfi Eszter tanítványaitól.

DVSC-TVP-AQUATICUM-DUNAÚJVÁROSI KKA 32-38 (12-21)

Debrecen, 1000 néző. V: Hargitai, Markó

DVSC: Horváth-Pásztor – Slakta, Karnik Sz. 1(1), Kudor 1, B. Klikovac 3, SISKA 9, Szilágyi Á. 1. Csere: Makai (kapus), Bárány, Marincsák 2, SOPRONYI 8 (1), Varsányi 2, GORILSZKA 3, Kelemen 1, Vörös B., Bohus-Karnik M. 1 Edző: Varga József

DUNAÚJVÁROS: Triffa – AZARI 7, TRISCSUK 4, Takács D. 1, VINCZE 4, BULATH 14 (3), FERLING 5. Csere Nagy É. (kapus), Kamper, Takács B. 1, Khouiled 1, Gera 1, Rádl, Hosszú. Edző: Mátéfi Eszter

Az eredmény alakulása. 4. p.: 2-4. 15. p.: 4-12. 24. p.: 8-17. 38. p.: 17-26. 48. p.: 28-32.

Kiállítások: 2, ill. 4, perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3.

MESTERMÉRLEG

Varga József: Az első félidőben eladott labdáink meghatározták az egész mérkőzést.

Mátéfi Eszter: Jól játszott csapatom, nagy fegyvertény a hódosban legyőzni a jól küzdő DVSC-t.