Kiütötte a DVSC-DEAC a Nyírbátort

Sport

A kis Loki a Nyírbátort fogadta az NB III Keleti csoport 12. fordulójában. Balogh Norbert révén már a 25. percben megszereztük a vezetést, amire a vendégek büntetőből tudtak válaszolni, utána azonban beindult a Lokomotív, és hatig meg sem állt.

Az első perctől kezdve az történt a pályán, amit a debreceniek akartak. A második hazai gól után igazi örömjátékot mutattak be Szatmári Csaba tanítványai. A különbség még ilyen arányban sem túlzó, a mai napon egyértelműen a játék minden elemében az ellenfelük fölé nőttek a debreceni fiatalok.

NB III Keleti csoport 12. forduló
DVSC-DEAC – Nyírbátor 6-1 (3-1)

Oláh Gábor utcai stadion, 200 néző. Vezette: Czékus (Zsákai, Márkus)
DVSC-DEAC: Slakta – Barnucz(Sós 46.), Kinyik, Kovács, Barna – Dombi (Juhász 32.), Berdó, Kuti, Ferenczi – Balogh N., Bereczki (Engi 60.)
Nyírbátor: Tóth Sz. – Jeddi, Ambrusz, Dajka, Benkő – Sándor (Erdei 65.) – Ráti, Fabu (Boros 46.), Pálfi (Osváth 79.), Lipcsei – Nagy D.
Gól: 1-0 Balogh N. (25.), 1-1 Sándor D. (11-esből, 35.), 2-1 Bereczki (40.), 3-1 Ferenczi (41.), 4-1 Berdó (57.), 5-1 Sós (83.), 6-1 Balogh N. (87.)