Majka

Majka: “Dögöljek meg, ha még egyszer ide jövök…”

Bulvár

Ennyit tudott mondani Majka, miután a Liverpool vasárnap 7-0-ra alázta meg a kedvenc focicsapatát, a Manchester United-et.

Igencsak kellemetlen helyzetbe került tegnap este Majka: a közismerten nagy Manchester United-szurkoló rapper a Spíler1 csatorna stúdiójában nemcsak azt volt kénytelen végignézni, hogy a csapata 7-0-ra kikap a Liverpooltól, de az összecsapás után még értékelnie is kellett a látottakat – írja a Blikk.

Pedig Majka a meccs előtt még nagyon magabiztos volt, Manchester United mezében feszítve jelentette ki, hogy ez jelenleg Európa legjobb formában lévő csapata. A mérkőzés azonban nem úgy alakult, ahogy számított rá, a Liverpool 1-0-os vezetéssel zárta az első félidőt. Aztán jött a feketeleves: a második félidőben még 6 gólt rúgott a Liverpool, így a végeredmény egy igencsak megalázó 7-0 lett.