Körbálák égtek Hajdúszoboszlón

Rendőrség

Vasárnap hajnalban öt körbála gyulladt meg Hajdúszoboszlón, az Erdő dűlőben. A lángok egy istállót is veszélyeztettek. A debreceni és a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók vonultak, akik egy vízsugárral fékezték meg a lángokat.