Meghirdette debreceni állásait a Krones AG

Helyi hírek

A következő években 500 munkahelyet teremt a német Krones AG. Már Facebookon hirdetik az álláslehetőségeket.Az üzemben gépipari alkatrészeket és egyéb berendezési alkatrészeket gyártanak majd, és mérnöki munkát is végeznek, alkalmazottaiknak első osztályú munkakörülményeket és versenyképes fizetést kínálnak. A Krones AG piacvezető a folyékony élelmiszerek és italok csomagolása terén, a világon minden negyedik üveg vagy palack az általuk gyártott berendezéseken készül.

Álláslehetőségek

Gyártási csoportvezető

Feladatok
■ Gépek és alkatrészek gyártása és szerelése a technikai és műszaki rajzok szerint
■ Iránymutatás és képzések biztosítása a kollégák részére, magasz színvonalú eredmények biztosítása csopor-ton belül
■ Funkcionális mérés-értékelések beállítása és nyomon követése
■ Alkatrészek funkcionális tesztelése
■ Szükség esetén egyedi alkatrészek felülvizsgálata, újrafelhasználása

Elvárások
■ Magas szintű műszaki képzettség, gyakorlatban szerzett tapasztalat előny
■ Komplex technikai gyártási folyamatok iránti magas érdeklődés
■ Erős kommunikációs készség és csapatszellem
■ Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első 3-6 hónapban, a megfelelő tudásszerzés és a munkafolyamatok magas szintű elsajátítása érdekében

Kezdés: 2018 Február
Munkavégzés helye: Debrecen, Magyarország

Önéletrajzát és motivációs levelét a join-us-in-debrecen@krones.com e-mail címre várjuk.

Gyakornok – németországi központi gyárban

Egy új gyártóközpont szervezeti és szakmai felépítése hatalmas feladat. Komplex csapatunk elkötelezett az iránt, hogy az új projektek sikeresek legyenek. Az anyaggazdálkodástól, termeléstől és mérnökségtől a HR részlegig mindannyian azon dolgozunk, hogy sikeres legyen Debrecenben a Krones AG.

Feladatok
■ Aktuális tanulmányok alkalmazása a project megvalósítása során
■ Együttműködés a project tagjaival a kivitelezésben, szervezésben
■ Kutatások és prezentációk készítése
■ Egyedülálló projektek koordinálása
■ Angol és Magyar nyelvű fordításban való együttműködés

Elvárások
■ Aktuális jogviszony gazdasági, gépészeti, elektronikai, automatizálás, HR vagy egyéb releváns alap-, vagy mesterképzésben
■ Tárgyalási angol nyelvtudás angol nyelven, német nyelv magabiztos ismerete előnyt jelent
■ Kezdeti időszakban (3-6 hónap) német gyárban való kirendeltség vállalása

Kezdés: Azonnali kezdés
Munkavégzés helye: Neutraubling, Németország